Wie is wie

Directeur

Niels Steenstra, niels@derijdendepopschool.nl

Coördinator Popscholen & Educatie

Cynthia Harms-Weiss, cynthia@derijdendepopschool.nl

Achtergronden_workshops

Projectleider DeClick

Ivo Pit, ivo@declick.nl

PR & Communicatie

Cashmyra Rozendaal, cashmyra@derijdendepopschool.nl

Achtergronden_popsport

Grafisch ontwerp

Merijn Jansen

Achtergronden_nieuws

Huisfotograaf

Lucas de Wit

Wie is wie

Bandcoach

Roderik van der Werff, roderik@derijdendepopschool.nl

Bandcoach

Jordy Richir, jordy@derijdendepopschool.nl

Bandcoach

Sietse van der Ree, sietse@derijdendepopschool.nl

Logistieke & technische ondersteuning

Bo Rouw

Achtergrond-over-01

Supervrijwilliger

Tonny Froma

SQAchtergronden_DRP-op-school-e1686131344738

Supervrijwilliger

Alco Pater