Contactformulier

Contactformulier

De Rijdende Popschool

06-18967968
administratie@derijdendepopschool.nl
info@derijdendepopschool.nl

Bezoekadres:
Helsingborgweg 2
9723 HN Groningen

Postadres:
Dorpsweg 29
9798PC Garmerwolde

KVK nr: 41012110
Bankrek: NL78 TRIO 0198 3951 59
BTW nr: NL805171125B01

Medewerkers

  • Directeur: Niels Steenstra
  • Coördinator en bandcoach: Roderik van der Werff
  • Muziektechniek: Bo Rouw
  • Grafisch ontwerp: Merijn Jansen
  • Supervrijwilliger: Tonny Froma
  • Website: Hieke

Bandcoaches:

  • Vincent Kenter, vincent@derijdendepopschool.nl
  • Sander Koning, sander@derijdendepopschool.nl
  • Hans Hanneman, hans@derijdendepopschool.nl
  • Tomas van der Neut, tom@derijdendepopschool.nl
  • Jordy Richir, jordy@derijdendepopschool.nl
  • Cynthia Weiss, cynthia@derijdendepopschool.nl
  • Rebecca Wieringa, rebecca@derijdendepopschool.nl
  • Troy Ionescu, troy@derijdendepopschool.nl