Contact


De Rijdende Popschool

Bezoekadres:
Helsingborgweg 2
9723 HN Groningen

Postadres:
Dorpsweg 29
9798PC Garmerwolde

06-18967968
(het best bereikbaar op ma. t/m do. van  9.00 tot 12.30 uur)

administratie@derijdendepopschool.nl
info@derijdendepopschool.nl

Medewerkers

Directeur: Niels Steenstra, info@derijdendepopschool.nl
Coördinator en bandcoach: Roderik van der Werff, roderik@derijdendepopschool.nl
Muziektechniek: Bo Rouw, info@derijdendepopschool.nl
Grafisch ontwerp: Merijn Jansen
Website: Hieke

Bandcoaches:

  • Vincent Kenter, vincent@derijdendepopschool.nl
  • Sander Koning, sander@derijdendepopschool.nl
  • Ylvalie Dik, ylvalie@derijdendepopschool.nl
  • Hans Hanneman, hans@derijdendepopschool.nl
  • Tomas van der Neut, tom@derijdendepopschool.nl
  • Jordy Richir, jordy@derijdendepopschool.nl
  • Cynthia Weiss, cynthia@derijdendepopschool.nl
  • Rebecca Wieringa, rebecca@derijdendepopschool.nl

Aanmelden Deelnemer
Aanmelden Vrijwilliger

Aanmelden Nieuwsbrief
Doe een donatie

Contactformulier:

Contactformulier

Contactformulier

KVK nr: 41012110
Bankrek: NL78 TRIO 0198 3951 59
BTW nr: NL805171125B01
Algemene voorwaarden
Logo en richtlijnen vormgeving